Placeholder
TJ Sokol Ústí
Šternberk Muži

Report zápasu

Šternberk,tráva , 341 diváků | Rozhodčí: Šteier Michal, Perutka Jiří, Bašný Petr, Šimon Ivan

STŘELCI: 49. Zifčák Petr, 64. Zifčák Petr

Ve šlágru 6. kola jsme se utkali s TJ Sokol Ústí. Po bezbrankové první půli jsme ve druhém poločase přebrali otěže zápasu a dvěma góly navrátilce do sestavy Petra Zifčáka, jsme dokázali utkání dovést do vítězného konce a připsat si tak další důležité tři body do tabulky!

Zejména první trefa Peťu Zifčáka ze 48. minuty stála opravdu za to!  Jak říká známý český sportovní komentátor Robert Záruba: ,,S touhle brankou dnes nebude mít uklízečka starosti, tam je vymeteno!”

Šlágr 6. kola si nenechalo ujít 341 platících diváků! Moc děkujeme!

Sestava: Kopřiva- Kuba D., Drmola, Kuba M., Juřátek- Lošťák D. (74. Čapek), Odstrčil (83. Smrček), Novotný, Sekela, Zifčák (77. Gábor)- Tögel