Nezařazené

Nová pravidla a ceník pronájmu hřiště s umělou trávou

Platnost od 1.10.2021

Chtěli bychom tímto informovat všechny stávající i budoucí zájemce pronájmu hřiště s umělou trávou v areálu Fotbalového Klubu Šternberk, že od 1.10.2021 se mění ceník pronájmu a služeb.

Obnovou prošlo i rezervování, které po novu probíhá přes aplikaci „rezervační kalendář“ přímo na webových stránkách na hlavní stránce – spodní část. Rezervovat si lze od půl hodiny po celý den s tím, že každá půlhodina je rozdělena na dva díly, v případě požadavku pronájmu pouze poloviny hřiště pro trénink. Po zadání emailu a odeslání požadavku, je vše schvalováno správcem rezervací a následně potvrzeno. Toto potvrzení vám příjde na uvedený email.

POZOR bez kladného potvrzení schválení rezervace není rezervace platná.

Platba za pronájem se řeší na místě se správcem hřiště panem Sedlaříkem, který provádí obsluhu osvětlení a vpouští nájemce na hřiště.

Dále vás žádáme, aby jste vždy dodržovali aktuální vládní opatření nad rámec klubových požadavků.

Nový ceník pronájmu a služby spojené s pronájmem najdete na odkazu ZDE