Nová pravidla a ceník pronájmu hřiště s umělou trávou

Platnost od 1.10.2021

Chtěli bychom tímto informovat všechny stávající i budoucí zájemce pronájmu hřiště s umělou trávou v areálu Fotbalového Klubu Šternberk, že od 1.10.2021 se mění ceník pronájmu a služeb.

Obnovou prošlo i rezervování, které po novu probíhá přes aplikaci „rezervační kalendář“ přímo na webových stránkách na hlavní stránce – spodní část. Rezervovat si lze od půl hodiny po celý den s tím, že každá půlhodina je rozdělena na dva díly, v případě požadavku pronájmu pouze poloviny hřiště pro trénink (minimální délka pronájmu je však 60min.). Po zadání emailu a odeslání požadavku, je vše schvalováno správcem rezervací a následně potvrzeno. Toto potvrzení vám přijde na uvedený email.

POZOR bez kladného potvrzení schválení rezervace není rezervace platná.

Pro opakované rezervace lze využít rezervaci před email umt3g@fksternberk.cz.

Celkový přehled rezervací naleznete v kompletním rozpisu na odkazu v záložce „REZERVACE UMĚLKY“.

Platba za pronájem se řeší na místě se správcem hřiště panem Sedlaříkem, který provádí obsluhu osvětlení a vpouští nájemce na hřiště.

Dále vás žádáme, aby jste vždy dodržovali aktuální vládní opatření nad rámec klubových požadavků.