OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU 2021/2022

Muži „A“ – POSTUP DO DIVIZE  (4.nejvyšší soutěže)

Velice úspěšnou sezónu mají za sebou Áčko mužů, kdy po dvou přerušených sezónách z důvodu pandemie, kdy pokaždé vedli soutěž s patřičným náskokem, dokončili svou cestu za snem a postoupili do 4.nejvyšší fotbalové soutěže a příští rok si zahrají poprvé i MOL Cup – český pohár.

Gratulujeme všem hráčům, a hlavně trenérovi Ivo Lošťákovi s realizačním týmem, který svou pílí dovedl potřetí své hráče k vítezství, které znamenají postup do vyšší soutěže a posouvají tak úroveň šternberského fotbalu zase o něco výš.

Nejlepším střelcem je kdo jiný než syn trenéra David Lošťák s 22góly.

Muži „B“ – 1.B třída krajského přeboru

Rezerva A týmu celou sezónu plnila svou roli, kdy jejím úkolem je zapracovávat mladé hráče z dorostu do mužského fotbalu a horní polovina tabulky je důkazem, že trenér Martin Šíp má ten správný recept.

Nejlepším střelcem týmu je teprve 17ti letý Roman Odstrčil        8gólů

Dorost – Krajský přebor

Dorosti ve své soutěži nedokázali konkurovat pouze suverénním Kozlovicím, které ale na jaře dokázali doma porazit a uštědřit jim jednu ze dvou celkových proher.

Nejlepší střelec týmu Vasil Gábor 14gólů

Starší žáci – Krajský přebor

Starší žáci bohužel trpí ročníkovou mezerou z minulosti a svou soutěž tak musí hrát namíchaní s mladšími spoluhráči. I tak ale mladší ročníky tuto soutěž hráli velmi odhodlaně a jejich hra má velký pokrok.

Děkujeme trenéru Petrovi Koudelovi za jeho skvělou práci, který také od týmu odchází.

Nejlepší střelec týmu je Filip Koudela 8gólů.

Mladší žáci – Krajský přebor

Mladší žáci jsou pravidelně doplňovány silnými ročníky z přípravek, kde se musíme zaměřit na udržení hráčů při přechodu na větší hřiště a vyrovnat se s dvou ročníkovou kategorií. Tohle se velmi daří trenérovi Janu Balážovi s jeho asistentem Romanem Blechtou.

Nejlepší střelec týmu je Filip Motáň 36gólů, který vyniká i ve vyšší věkové kategorii a patří k tahounům týmu.

Závěrem tohoto úspěšného ruku lze říct, že jako klub jdeme správnou cestou a snažíme se připravovat ty nejlepší sportovní podmínky pro mladé sportovce a našim cílem je udržet tuto mládež u sportu, abychom se jako klub stali silným hráčem nejen na krajské úrovni.

Zároveň chceme poděkovat sportovním partnerů, sponzorů a městu Šternberk za podporu a trenérům a rodičům za jejich práci a čas věnovaným tak krásnému sportu jako fotbal beze sporu je.

#jedezavsechnyvsichnizasternberk