Šťastný Nový rok přeje Fotbalový Klub Šternberk

Děkujeme všem členům, trenérům, hráčům a příznivcům FK Šternberk za uplynulý rok 2022 a přejeme Vám úspěšný sportovní rok 2023.

Rok 2022 byl pro náš fotbalový klub velice úspěšný, jak v mužské kategorii, tak i v mládežnických kategoriích. Základna našeho klubu nadále roste a mladých hráčů stále přibývá, za což chceme poděkovat trenérům a rodičům, kteří se skvěle podílí na výchově mladých sportovců u nás ve Šternberku.

Rok 2023 bude pro náš klub velikou výzvou, jak udržet vzrůstající tendenci našeho klubu a zajistit nadále skvělé podmínky pro naše sportovce reprezentující město Šternberk i přes stále rostoucí náklady našeho neziskového spolku. Věříme, že bude fotbal ve Šternberku nadále vzrůstat a naši mladí fotbalisté a fotbalistky nebudou muset odcházet do okolních měst za vyššími soutěžemi.

Přejeme Vám všem hlavně zdraví a vytrvalost při podpoře naších mladých sportovců, kteří díky sportu mají nakročeno do života tou správnou nohou a podaří se nám společně vychovat zdravou společnost. Děkujeme také za přízeň našich mužů v Divizi, díky nim bude naše město na jaře bojovat o postup do 3.ligy.

Za všechny členy FK Šternberk