DIVIZE KLEPE NA DVEŘE I S MOL CUPEM

Již v polovině léta otevřou zostra fotbalisté Šternberka svoji sezónu, když se poprvé představí v českém poháru MOL CUP. Své síly v předkole změří se známým soupeřem z Dolan již tuto sobotu na tamním hřišti v 17h. Dolany se kvalifikovali díky loňskému vítezství hanáckého poháru. Pokud naši chlapci uspějí, tak je čeká 1.kolo poháru a soupeř SK Jiskra Rýmařov, který přivítají doma hned další víkend 30.7. v 17h a pokud bychom zopakovali vítězství z přípravy, tak bychom narazili na druholigovou SFC Opavu 17.8. v 17h DOMA.

Níže můžete nahlédnout do rozpisu pro celou sezónu, kde časy a datumy jsou pouze u domácích zápasů (žlutý sloupec), jelikož naši soupeři ještě svoje domácí zápasy nepotvrdili v rámci tzv.“hlášenek“. Pro zvětšený formát klikněte ZDE

První divizní mistrovský zápas sehrajeme v derby proti 1.HFK Holici na našem stadionu 6.8.2022 v 17h

Doufáme, že svůj kalendář přizpůsobíte tak, aby jste mohli přijít povzbudit naše fotbalisty v nové vyšší soutěži co nejčastěji.

#jedenzavsechnyvsichnizasternberk