Ohlédnutí za výsledky naší mládeže

Zhodnocení sezóny dorostu 22/23

Naše budoucnost, kluci zodpovědně trénují a pracují na sobě. Jde vidět, že fotbalem žijí a hlavně je baví.

Pár kluků trénuje s A-týmem a minimálně 5 kluků odehrálo zápas s B-týmem. V dorostu je velký potenciál pro další sezóny a přesunu kluků do Áčka či Béčka. Doufáme, že jim elán vydrží i přes volno a už se těšíme na novou sezónu, co nám předvedou.

Slovo trenéra Marťu Šípa:

5.místo, ale o to mi vůbec nejde, ale spíše jde aby všichni hráli a mohli se tak výkonnostně zvedat, což bych řekl, že docela splnilo, pár zápasů si zahráli kluci ze starších žáků a dokázali se přizpůsobit hře, což do budoucna vidím velice kladně.

Tým si vyzkoušel, že když se plní co má a nechají na hřišti všechno tak se dá porazit každý (viz Kozlovice, to jsme byli první kdo je v soutěži porazil), ale také když se něco podcení, tak se to těžko dohání a někdy i nedožene. Je pravda, že někteří hráči dorostu doplňovali, hráli stabilně i za béčko, tak to mohlo být na ně dost.

Celkové hodnocení z trenérského pohledu jsem byl spokojen.

Zhodnocení trenérů žáků sezóny 22/23

Sezona žáků začala netradičně rozdělení do 2 skupin po 8 týmech.

Našim starším žákům se v podzimní skupině dařilo a umístili se na krásném 3. místě, které znamenalo posun do top 8 z obou skupin.

Mladším žákům se podzimní část moc nevyvedla a skončila na předposledním místě, ale vidina silnější skupiny na jaro, byla pro ně motivací.

A na jaře úplně od nuly boj o titul.

Naši starší po povedené sezóně patří celkově 6. místo a mladším žákům 5. místo.

Slova trenéra Romana Blechty:

Jarní část soutěže proběhla velice slušně a věřím tomu, že kdyby nás nepronásledovali časté zranění a výpadky hráčů mohli jsme skončit do top 3, což je veliká škoda. Nejdůležitější je, ale posun vzhůru od většiny hráčů a to považuji jako nejdůležitější pro mě jako trenéra mládeže.

Slova trenéra Pepu Tvarbožka:

Po podzimní části, která nebyla pro nás dobrá, spíše frustrující, se jarní část pro nás změnila v pohádku. Kluci a holky vytvořili výbornou partu jak na hřišti, tak i mimo něj, což bylo úspěchem jejich výkonů v zápasech, dokázali se vyrovnat s nejlepšími týmy a být i lepšími na hřišti.

Největším úspěchem beru to, že jsme udělali za celou sezonu kus práce a máme se od čeho odrážet. Že je baví a mají zápal pro fotbal a chtějí se sami zdokonalovat.