Nezařazené

Sezonní shrnutí výsledků juniorky FK Šternberk „B“

Sezonní shrnutí výsledků juniorky FK Šternberk „B“

Po výsledkově dobrém podzimu, přišlo slabší jaro, ale i tak se naší juniorce po posledním jarním zápase dokázalo umístit 4. místečko, které jim pomohlo si od nové sezóny zahrát 1.A třídu

🗣️ Zhodnocení slovy trenéra Martina Šípa:

Podzimní část nebyla vůbec špatná, hlavně tedy výsledkově. Hůře se vedlo klukům na jaře, ale řekl bych že to bylo i tréninkovou docházkou, sice konec sezóny už se to trošku herně zlepšilo a vrátili jsme do horních příček tabulky. Po celou sezónu šlo vidět, že zapojení mladších hráčů z dorostu došlo k oživení hry, na čemž se dá stavět, pořád jsme mladý tým a kohokoliv můžeme porazit hlavně tím, že budeme pořád v pohybu.

Co se týká jít o soutěž výš, moc času na přemýšlení nebylo, ale když vidím tu mládež tak pro postup jsem byl hned rozhodnutý, buď se to teď ustojí, potom mladí hráči mohou získávat zkušenosti a nebo se ukáže že ještě nejsme na to připraveni… vrátíme se zpět do 1.B, a co očekávám od vyšší soutěže, že se zlepší přístup k tréninkům, ale hlavně že se tam bude chtít hrát více fotbal, což by nám mohlo vyhovovat.

Umístění v sezóně a seznam soupeřů pro nadcházející sezónu v 1.A třídě Olomouckého Kraje níže.